Koření z nejkvalitnějších surovin
  • Maminčino koření :: Koření z nejkvalitnějších surovin
Maminčino koření

Čistě přírodní koření

Maminčino koření

Jistě v kuchyni používáte čerstvé a kvalitní potraviny, aby výsledná chuť uvařeného jídla byla lahodná. Nepřipravíte ovocný salát s plesnivým ovocem? Nenamažete žluklé máslo na čerstvý upečený chléb? Samozřejmě že ne. Stejně tak používejte také čerstvé a kvalitní koření.

Koření v řetězcích potravin může ležet na pultech a ve skladě více než rok a zastaralé koření ztrácí chuť a aroma. Také tlak na nízkou cenu může způsobit, že prodávané koření není tak kvalitní a obsahuje přidané škroby, soli, stabilizátory chuti a další „pochutiny“.

Koření a směsi koření doporučujeme nakupovat u specializovaných výrobců koření, kde máte jistotu, že obdržíte čistě přírodní koření z nejkvalitnějších surovin.

Toto vše beze zbytku naplňuje Maminčino koření, kde pečlivě kontrolujeme všechny dodavatelé koření a všechny směsi připravujeme dle svých originálních receptur bez soli, bez glutamátu sodného, bez chemických konzervantů, bez lepku, bez olejů, bez škrobů i bez cukrů.

Maminčino koření Maminčino koření Maminčino koření Maminčino koření Maminčino koření

Prvotřídní péče

Maminčino koření

Rodinná firma

Koření pěstované, sklízené a míchané s láskou...

Již od roku 2010 vám přinášíme opravdu poctivé koření, za které jsme obdrželi mnoho odborných ocenění. Naše posedlost po čistotě, dokonalosti a touha připravovat dokonalé koření vyústila v roce 2017 v založení nové značky "Maminčino koření".

Všechny směsi připravujeme dle našich originálních receptur a vstupní dodavatele koření pečlivě vybíráme a kontrolujeme. Všechny směsi koření jsou samozřejmě bez jakýchkoliv přidaných látek, bez soli, bez glutamátu sodného, bez chemických konzervantů, bez lepku, bez olejů, bez škrobů i bez cukru.

Spolupracujeme s organizacemi věnující se celiakii a bezlepkové dietě, naše koření si oblíbily maminky s dětmi a jsme rádi, že můžeme nabídnou speciální řady směsi koření pro rozličné náročné skupiny - vegetariány, milovníky ostrých pokrmů, zastánce tradiční české kuchyně, experimentátory napříč světadíly, grilovací fajnšmekry atd...